Про компанію


ТОВ «Волагро» - це дочірня фірма відомої польської компанії «Agrolok», що вже більше ніж 20 років працює в європейському агропромисловому секторі. Сьогодні ми відкриваємо для українських агровиробників шляхи виходу на європейські ринки, надаючи унікальну можливість постачати свою продукцію туди, де вона найбільше потрібна. Ми слідкуємо за тенденціями розвитку ринку, щоб максимально використати великий сільськогосподарський потенціал української землі, і запропонувати усім нашим клієнтам оптимальні ціни.
 
Для фермерів та переробників України співробітництво з нами дає можливість швидко продати свою продукцію. Отже, якщо Ви вирощуєте ріпак продовольчий, пшеницю, ячмінь, сою або кукурудзу, то Ви легко станете нашим діловим партнером. Ми завжди знаємо, де Ваша продукція буде потрібна першочергово, тому у Вас не буде проблем з її реалізацією, а наше співробітництво буде взаємовигідним.
 
Одночасно, ми пропонуємо Вам корми, мінеральні добрива та засоби захисту рослин від провідних європейських та вітчизняних виробників. Це полегшить Вашу працю та допоможе значно збільшити врожаї, які потім у Вас ми і купимо.

 
Copyright © Volagro