Про компанію

ТОВ «Волагро» - це дочірня фірма відомої польської компанії «Agrolok», що вже більше ніж 20 років працює в європейському агропромисловому секторі. Ми відкриваємо шляхи виходу на європейські ринки для українських агровиробників, надаючи унікальну можливість постачати свою продукцію туди, де вона найбільше потрібна. Наша фірма слідкує за тенденціями розвитку сільськогосподарського ринку. Це дає можливість запропонувати усім нашим клієнтам оптимальні ціни на продукцію і умови співпраці. ТОВ «Волагро» знає як ефективно використовувати великий потенціал українських земель.

Тим хто довіряє нам — нам є що запропонувати в обмін. Ми індивідуально підходимо до потреб кожного клієнта і намагаємося своєчасно реагувати на потреби фермерів. Консультація, порада про застосування добрив, оптимальні терміни скупу сільськогосподарської продукції - ми дбаємо про все, щоб бути ближчими до фермера. Ми звертаємо увагу на деталі та відповідально ставимося до кожної галузі діяльності нашої фірми.

Основним фактором в нашій роботі є якість. Ми звертаємо увагу на її високий рівень як у сфері пропонованих продуктів, наданих послуг, так і у відносинах з клієнтами. Нам довіряють фермери з різних областей України. Ми працюємо по всій території держави, щоб завжди бути найближчими до фермера.

Чому саме «Волагро»
Великий досвід
співпраці з фермерами
Поєднання традицій з сучасністю
- ми зосереджуємось на
оптимальних рішеннях!
Професійна та якісна
консультація
Своєчасна
доставка
Гарантія високоякісних
товарів та послуг
Dziękujemy! Twój formularz kontaktowy został wysłany.
Błąd! Twój formularz nie został wysłany, spróbuj ponownie.